Prawda o aborcji

Dziennikarze za prawdą o aborcji

Gwiazda rocka żałuje zabicia swojego nienarodzonego dziecka

Steven Tyler, lider grupy Aerosmith, przeżył traumę poaborcyjną. „Jezu, co ja zrobiłem?” – mówi muzyk, opisując decyzję o zabiciu swojego nienarodzonego dziecka.

 Pierwszy o traumie muzyka napisał Kevin Burke w „National Review”. Publicysta przypomniał w swoim tekście o uzależnieniu Tylera od narkotyków i alkoholu, sugerując, że uzależnienie muzyka miało swoje źródło właśnie w decyzji o dokonaniu aborcji. Lider Aerosmith potwierdza ten fakt w książce „Walk this way”, opowiadającej o historii grupy.  

Tyler wspomina w niej, że wraz ze swoją dziewczyną Julią Holcomb uśmiercili swoje dziecko. Muzyk wyznaje, że wszyscy wokół radzili im dokonać aborcji, przekonując, że nie uda się pogodzić kariery z wychowywaniem dziecka. „Idzie się do lekarza, wkładają igłę do jej brzucha, wciskają te rzeczy do środka na twoich oczach. I wychodzi martwe. Byłem załamany. Po głowie mi chodziło: Jezu, co ja zrobiłem?” – zwierza się rockman.

Kevin Burke, który jest również założycielem organizacji „Rachel’s Vineyard Ministries”, pomagającej matkom pogrążonym w poaborcyjnej depresji, zauważa również, że syndrom proaborcyjny dotyka nie tylko matki, ale i ojca abortowanego dziecka. Jego zdaniem Tyler jest tego klasycznym przykładem.

Steven Tyler obecnie znów jest na fali popularności. Występuje w amerykańskiej wersji „Idola”. Artysta jest ojcem aktorki Liv Tyler, znanej z takich filmów jak „Władca Pierścieni” czy „Ukryte Pragnienia”.

Fronda, maj 2011, Ł.A/ LifeSiteNews

Reklamy

Written by prawdaoaborcji

Maj 7, 2011 @ 4:12 pm

%d blogerów lubi to: