Prawda o aborcji

Dziennikarze za prawdą o aborcji

LIST OTWARTY DZIENNIKARZY I PUBLICYSTÓW W OBRONIE ŻYCIA POCZĘTEGO

Blisko sto dziennikarek i publicystek wezwało parlamentarzystów, lekarzy i ludzi mediów do odważnej obrony życia poczętego. Ich głos ma szczególne znaczenie: aborcyjne lobby od lat usiłuje wmówić ludziom, że zamordowanie dziecka jest prawem (a nawet szczęściem) kobiety. Stanowcze wystąpienie tylu pań przeciwko tej manipulacji ma więc ogromną wagę. Jakkolwiek jednak głos mężczyzn w tej sprawie ma mniejszą siłę retoryczną, nie jest on mniej ważny. Obowiązkiem wszystkich ludzi jest przeciwdziałanie złu i dbanie o dobro publiczne. Szczególnym obowiązkiem mężczyzn jest dbać o bezpieczeństwo kobiet i dzieci. Także tych kobiet i dzieci, które zagrożone są przez zbrodnicze zapędy aborcjonistów.

Powstrzymanie mordu na bezbronnych dzieciach, będącego zarazem niewyobrażalną krzywdą wyrządzaną matkom, jest prawdziwym wyzwaniem cywilizacyjnym, przed jakim stoi nasze pokolenie. Posłowie i senatorowie, którym przyjdzie głosować nad obywatelskim projektem ustawodawczym (podpisanym przez ponad pół miliona Polaków), stają przed szansą zapisania się złotymi zgłoskami w historii nie tylko naszego kraju, ale również Europy.

Jako uczestnicy życia publicznego: opisujący je i komentujący dziennikarze i publicyści – ale także obywatele – wzywamy Senatorów i Posłów Rzeczypospolitej do odważnego przeciwstawienia się cywilizacji śmierci, przed którą przestrzegał papież Jan Paweł II.

List dziennikarzy w obronie życia poczętego i lista wszystkich sygnatariuszy znajduje się na stronie: http://za-zyciem.pl/.

Reklamy

Written by prawdaoaborcji

Lipiec 21, 2011 @ 7:59 pm

%d blogerów lubi to: